Au Palmier de Barran
B&B Au Palmier de Barran is landelijk en rustig gelegen in het kleine gehucht Barran, 80 km ten zuidwesten van Toulouse.
Monique en Ton heten jullie van harte welkom van eind maart tot eind oktober.
Tot jullie beschikking zijn: buitenzwembad met overkapping, terrassen, Wifi, gesloten parking, tafeltennis, kinderspeelplaatsje, kinderbedje op aanvraag.
Het huis, een typische Gasconse boerderij uit de 18 de eeuw, is omgeven door weilanden, bossen, maïs-en zonnebloemvelden. Vanuit de grote schuur op het Zuiden kun je genieten van het panoramisch zicht op de Pyreneeën.
Er is er keuze tussen 3 comfortabele gastenkamers met privébadkamer, alle op de 1ste etage en bedden van grote afmetingen.
Voor liefhebbers van kamperen zijn 2 zomerverblijven per week te huur: 1 luxe ingerichte De Waard familietent en 1 vintage Fendt toercaravan voor 2 personen. Daarnaast zijn er 2 staanplaatsen voor gasten met eigen tent of caravan.
‘s Avonds is het mogelijk om het diner te reserveren aan de table d’hôtes om de beroemde Gasconse streekkeuken en de huisspecialiteiten te ontdekken. Alles wordt thuisgemaakt met 1ste klas lokale producten en uit eigen tuin. Ook de wijnselectie zal je verrassen.
Monique en Ton helpen je graag met het plannen van excursies en hebben tips voor de beste sportactiviteiten, regionale markten of bergdorpen.
Meer info op de website van Au Palmier de Barran.