Hacienda Guaro Viejo zit zo goed als vol de komende maanden, maar er zijn nog enkele plaatsjes die zeker en vast ingevuld mogen worden. Wil je binnenkort op vakantie en is de bestemming nog onbekend? Bekijk dan zeker eens de onderstaande data (situatie op 13/05/2023).
MEI
- 14/05/23 – 31/05/23
JUNI
- 06/06/23 – 10/06/23
- 11/06/23 – 30/06/23
JULI
- 01/07/23 – 08/07/23
- 21/07/23 – 27/07/23
AUGUSTUS
- 21/08/23 – 31/08/23
LIGGING & ACTIVITEITEN
De Hacienda heeft de perfecte ligging voor alle gewenste activiteiten, zowel voor jong als oud. In de zomermaanden zijn er talloze mogelijkheden zoals een rivierwandeling in de Barranco Blanco, kanovaren en waterfietsen in de prachtige turquoise meren van Ardales of een verfrissende tocht met de catamaran waar je een grote kans hebt om dolfijnen te spotten. Maak een duik in de open zee en proef van een heerlijke zelfgemaakte paella! Natuurlijk is er nog veel meer te doen en te zien in Andalusië. Voor meer informatie over de activiteiten, vraag de activiteitenbrochure aan.
NAJAAR (september t.e.m. november)
Voor degene die liever de warme Spaanse temperaturen willen vermijden, zijn er nog voldoende opties in het mooie en vooral aangename najaar. Er is een waaier aan mogelijkheden voor alle mogelijke soorten toeristen. Ben je heel actief en avontuurlijk ingesteld? Bekijk dan zeker de uitdagende wandel- en fietsroutes. Ook voor de cultuurliefhebbers is er een groot aanbod aan prachtige steden en bezienswaardigheden.
Twijfel niet en boek jouw vakantie in Málaga! Prijzen vanaf €592 per 2 personen.
Voor meer informatie: stuur een mailtje naar info@haciendaguaroviejo.com, of doe een aanvraag via onderstaand formulier of via de website van Hacienda Guaro Viejo.