Om de laatste vrije plaatsen op te vullen, biedt Agriturismo Fiordaliso (Italië, Umbrië) een last minute aan voor de maanden juli en augustus. Boek nu 1 week voor 500 EUR.
Kom genieten van de rust en de privacy. Er zijn 4 appartementen aanwezig op het domein. Je beschikt over je eigen appartement met een eigen terras en toegang tot de tuin met gedeeld zwembad. Vanuit de appartementen heb je een betoverend zicht op Trevi en de Valle Umbra.
Trevi is slechts een kilometer verwijderd van de agriturismo en is te voet bereikbaar na een mooie wandeling tussen de olijfgaarden. In de stad bevinden zich vele gezellige en betaalbare restaurantjes en bars. Ideaal om lekker te gaan ontbijten, lunchen, aperitieven of te dineren en het Italiaanse leven te ontdekken.
De bergwanden rond Trevi zijn volledig bedekt met olijfbomen en geven het landschap een rustieke sfeer. De streek rond Trevi is gekend omwille van de olijfolie van hoge kwaliteit, door de kwaliteit van de grond waarop de olijfbomen gepland zijn. De stad heeft zijn middeleeuwse sfeer behouden doorheen de tijd.
Op een half uurtje rijden van Agriturismo Fiordaliso bevinden zich vele stadjes en plaatsen die het waard zijn om te bezoeken zoals Spello, Spoleto, Assisi, Montefalco, Perugia, Lago Trasimeno, Todi, Orvieto, Norcia etc.
De eigenaren zijn altijd beschikbaar voor vragen of andere bezorgdheden. Check-in is mogelijk vanaf 16:00 uur en check-out dient te gebeuren voor 10:00 uur. Er is gratis parkeren en gratis wifi aanwezig in de agriturismo.
Voor meer info mag je steeds vrijblijvend contact opnemen met info@agrifiordaliso.com of via whatsapp +39 3291 752 268.