Lentekriebels in mei en juni! Kom genieten van de weelderige natuur in het hart van het land van de Katharen bij Domaine La Monèze Basse: de mysteries – de kastelen van de Katharen – de abdijen – de middeleeuwse dorpjes – de stad Carcassonne.
Op zoek naar een last minute voorjaarsvakantie met als combinatie natuur en cultuur eventueel gevolgd door een wijndegustatie of volop genieten van de gastronomie van deze prachtige streek? Aarzel dan niet om contact op te nemen.
- LAST MINUTE IN GITE VENT MARIN: tussen 8 en 19 mei 2023, bij een verblijf van minimaal 3 opeenvolgende nachten: vanaf 68,50 euro per nacht.
- LAST MINUTE IN GITE VENT TRAMONTANE: tussen 10 en 21 juni, voor een verblijf van minimaal 3 opeenvolgende nachten: vanaf 135,50 euro per nacht.
E-mail: info@lamoneze.com – Telefoon: +33 (0) 468.31.66.43 – www.lamoneze.com