Petra Bed and Breakfast
Patricia en Eid delen samen hun liefde voor Jordanië met de gasten van Petra Bed & Breakfast. Wil je tijdens je vakantie logeren bij Belgen in Jordanië, dan is deze B&B zeker een goede keuze.
Patricia is afkomstig uit Antwerpen en verhuisde naar Jordanië in 2004. Ze reisde graag en veel, wilde van elk land de authenticiteit ontdekken en kennis maken met de mensen en hun cultuur. Tijdens haar eerste reis naar Jordanië leerde ze Eid kennen, met wie ze de liefde voor paarden deelde. Eid is geboren en opgegroeid in Wadi Musa en als jonge kerel werkte hij in Petra met het paard van zijn familie. Hij bracht toeristen van de ingang van de oude stad naar de schatkamer. Nu nog steeds is hij gids te paard in de bergen rond Petra en begeleidt hij meerdaagse trekkings te paard van Petra naar de Wadi Rum woestijn.
Dit verhaal leest als een sprookje, maar één zaak is realiteit: Patricia en Eid vormen samen dé ideale combinatie om van uw verblijf in Jordanië en in Petra een onvergetelijke ervaring te maken.
Petra Bed & Breakfast is gelegen in de bergen niet ver van het centrum van Wadi Musa. Met de wagen bent u in 5 minuten bij het “wereldwonder” Petra. De B&B heeft 4 gastenkamers, elk met een eigen badkamer (douche, wastafel, toilet). De gemeenschappelijke ruimte bestaat uit een terras en uit een woonkamer met satelliet tv, een ijskastje en benodigdheden om thee en nescafe te maken.
Roken is enkel buiten toegestaan; alle gastenkamers zijn non-smoking. U kan ook ontspannen op het terras of in de tuin of u kan genieten van een lekker kopje muntthee in de bedoeïnentent.
Nog een paar kleine opmerkingen om het plaatje compleet te maken. De gastenkamers liggen op de 1ste verdieping en er is geen lift. Patricia en Eid hebben paarden en een poes bij de B&B.