Wie reserveert vóór 31/12/2025 bij Au Grand Bonheur (Frankrijk, Gard) krijgt een korting van 10% op een verblijf van minimum 7 nachten. Deze korting is niet cumuleerbaar met andere kortingen of promoties.
Au Grand Bonheur is een B&B met een familiaal karakter. De B&B telt 5 charme kamers voor maximum 12 personen, voorzien van alle comfort: een mooie uitvalsbasis om de prachtige Cévennes, Ardèche, Gard en Lozère te ontdekken, wandelend, fietsend of gemotoriseerd.
Bezoeken van eeuwenoude dorpjes, prachtige monumenten, zuiderse markten met lokale streekproducten, zwemmen in rivieren, kajakken, enzovoort. Genoeg te doen om jullie een fantastische vakantie aan te bieden, dit met de nodige informatie die Luc en Karin je graag bezorgen.
Op het domein kan je overdag genieten van de rust, heerlijk zwemmen in het verwarmd, chloorvrij zwembad met een wijntje of biertje of gewoon een frisdrank, te verkrijgen aan de honesty bar. ‘s Avonds word je 5 of 6 dagen verwend met een culinaire all-in formule van aperitief tot dessert en koffie. Leven als God in Frankrijk is hier geen onbekende.
Au Grand Bonheur is adults-only (vanaf 14 jaar).
Meer informatie op de website van Au Grand Bonheur.





