Kom in september nog genieten van een mooie nazomer in Le Marche bij Villa Montefiore Country Resort! Uiterst comfortabele appartementen, een prachtig zwembad, mooie natuur, een vleugje cultuur en de Italiaanse keuken ! Er geldt 15% korting op alle verblijven van minimum 4 nachten.
De locatie is buitengewoon: een landhuis met oorsprong in 1600, gerestaureerd met veel passie en afgewerkt met oog voor elk detail, om extra comfort te bieden aan onze gasten. Een verblijf in Villa Montefiore is een hymne aan het leven: een vakantie vol onvergetelijke kleuren, geuren en smaken. Er heerst een unieke sfeer, je leeft in harmonie met de natuur, volledig op een mediterraan tempo.
Dit is een plek waar je langzaam de typische omgeving kan ontdekken: wandelen door de glooiende heuvels, proeven van een glas lokale wijn bij zonsondergang, vuurvliegjes bewonderen onder de sterrenhemel, de heerlijke plaatselijke gastronomie ontdekken. Zovele authentieke ervaringen die je zullen opladen met pure energie en vitaliteit!
Villa Montefiore Country Resort is tevens dé perfecte uitvalsbasis om te genieten van de kust met parels van badplaatsen zoals Sirolo, Numana of de Baai van Portonovo. Ondek de voornaamste steden zoals Urbino (UNESCO Werelderfgoed), de universiteitsstad Macerata, de havenstad Ancona, Pesaro of Ascoli Piceno. Maar ook in kleinere steden zoals Senigallia, Fano, Fermo of Fabriano is het heerlijk vertoeven.
Meer info op de website van Villa Montefiore Country Resort.
CIN: IT042025B985V7288J
CIR: 042025-CHT-00002