Wegens annulatie heeft La Maison Thimadaise (Dordogne) lastminute beschikbaarheid in de 4-persoonsgîte Le Verger van maandag 17/08 tot en met 24/08/2026.
Geniet van deze met smaak gerenoveerde gîte met 2 slaapkamers (1 met airco), volledig vernieuwde keuken, 2 toiletten, salon, dressing, badkamer en douchekamer in een sublieme omgeving en op wandelafstand van het historische stadscentrum van Sarlat.
Prijs: € 240/nacht, inclusief gebruik van bed- en badlinnen (m.u.v. de handdoeken voor aan het zwembad) en eindschoonmaak. De verblijfstaksen t.b.v. € 2,75 p.p./nacht (+18j) zijn niet inbegrepen in de prijs.
Door de ideale ligging, op slechts anderhalve kilometer van het historische centrum van het stadje Sarlat-la-Canéda, vind je rondom La Maison Thimadaise alles wat je nodig hebt voor een onvergetelijke vakantie: heerlijke gastronomie, een veelheid aan bezienswaardigheden, alles voor de sportieve reiziger en schitterende natuur! Indien gewenst worden graag de nodige tips en adviezen gegeven.
Ook op het terrein kan je heerlijk verpozen in het buitenzwembad, de parktuin of de boomgaard. Een boekenkast, pingpongtafel, tafelvoetbal en dartsbord staan ter beschikking. Hoewel La Maison Thimadaise zeer dicht bij de stad gelegen is (voor iemand die goed te been is, kan dit zelfs te voet gedaan worden), biedt het terrein van maar liefst 4 ha je toch de nodige rust, ruimte en comfort.
Voor meer info of boeking: mail naar info@lamaisonthimadaise.com of bel naar +33 671 624 208.
Neem zeker ook een kijkje op de reviews en de website van La Maison Thimadaise!



