TIP

Het Bij Landgenoten Magazine 2025 telt 84 pagina’s vol topadresjes bij land- en taalgenoten. Vraag het aan VIA DEZE LINK.
Word lid van de Bij Landgenoten Club en krijg korting bij ruim 100 accommodaties. Inclusief gratis magazine! WORD LID.
Op zoek naar een wandelvakantie? Raadpleeg ons e-magazine ‘Wandelen bij Land- en Taalgenoten’ via DEZE LINK.
Op zoek naar een fietsvakantie? Raadpleeg ons e-magazine ‘Fietsen bij Land- en Taalgenoten’ via DEZE LINK.
Op zoek naar een gezinsvakantie met kids? Raadpleeg ons e-magazine ‘Met Kids bij Land- en Taalgenoten’ via DEZE LINK.
Op zoek naar een culinaire vakantie? Raadpleeg ons e-magazine ‘Culinair Genieten bij Land- en Taalgenoten’ via DEZE LINK.
Op zoek naar een lange vakantie of een workation? Raadpleeg ons e-magazine ‘Lange Verblijven bij Land- en Taalgenoten’ via DEZE LINK.
Op zoek naar een actieve vakantie? Raadpleeg ons e-magazine ‘Actieve Vakanties bij Land- en Taalgenoten’ via DEZE LINK.
Op zoek naar een golfvakantie? Raadpleeg ons e-magazine ‘Golfvakanties bij Land- en Taalgenoten’ via DEZE LINK.
Op zoek naar een huisdiervriendelijke vakantie? Raadpleeg ons e-magazine ‘Honden Welkom bij Land- en Taalgenoten’ via DEZE LINK.
Trouwen in het buitenland of een honeymoon bij landgenoten? Raadpleeg ons e-magazine ‘Trouwen bij Land- en Taalgenoten’ via DEZE LINK.
Op zoek naar een adults only vakantie? Raadpleeg ons e-magazine ‘Adults Only bij Land- en Taalgenoten’ via DEZE LINK.


Nieuws van bij Landgenoten > Perscentrum

B&B Mama Mia Organiseert Kroatische Avond in Wichelen

B&B Wellness Mama Mia - Logeren bij Belgen in Kroatië

Mia en Guy van de erg populaire B&B Wellness Mama Mia (Kroatië) organiseren op zaterdag 6 december vanaf 9u een Kroatische avond in Wichelen.

Op het programma:

  • een lekker aperitief
  • heerlijke Kroatische tapas
  • Kroatische winterBBQ
  • Kroatische achtergrondmuziek
  • Kroatisch digestief, koffie en zoets
  • Fotovoorstelling en persoonlijke uitleg door Guy over de accommodatie en de uitstapmogelijkheden

Deze avond is enerzijds bedoeld als reünie voor ex-gasten, maar anderzijds ook als kennismakingsavond voor nieuwe geïnteresseerden.

NIEUW: dit jaar zal ze ook meteen je verblijf kunnen vastleggen voor seizoen 2026. Wie ter plaatse boekt, geniet van een lekkere Kroatische tapasplank met glaasje wijn tijdens hun verblijf.

De kostprijs van deze all-in avond (tot 00:00) bedraagt € 60 per persoon. Inschrijven kan per mail naar miabuckens2@gmail.com of per SMS naar 0473 88 56 86.

De B&B biedt al vele jaren een korting van 2% aan leden van de Bij Landgenoten Club

B&B Wellness Mama Mia biedt plaats voor 12 personen met zijn 6 unieke gastenkamers. Elke kamer is voorzien van comfortabele bedden, eigen badkamer, airco, verwarming én mooi terras met zitgelegenheid. De kamers zijn voorzien van de nodige bed- en badlinnen en worden met de grootste zorg onderhouden. Elke kamer brengt een stukje Kroatië. Zo is er o.a. gastenkamer Provijest waar wordt verwezen naar de geschiedenis van Kroatië en de kamer Planine, waar je uitkijkt op het prachtige gebergte.

Elke ochtend geniet je van een heerlijk uitgebreid ontbijt - elke dag variërend volgens marktaanbod - geserveerd aan de grote ontbijttafel binnen of buiten op het terras. In de gezellige zithoek/ontvangstruimte beneden kan je rustig genieten bij een goed boek van een lekker Kroatisch biertje, Živjeli!

In B&B Wellness Mama Mia kom je helemaal tot rust dankzij de natuurlijk aangelegde tuin met al zijn wellness faciliteiten. Zo kan je heerlijk vertoeven aan het zwembad, sporten in de zwemspa of helemaal wegdromen bij een ontspannende massage in één van de jacuzzi's. Gezellig aperitieven kan in de buitenbar of poolbar.

Ben je iets avontuurlijker aangelegd en trek je er graag op uit? Geen probleem! Je kan er gaan wandelen en fietsen naar hartenlust. Je kan er raften op de Zrmanja rivier, klimmen in het Paklenica gebergte, een bezoek brengen aan de grotten van Cerovačke-Gračac, een ritje maken op een authentieke trein van Gračac naar Knin, een wandeling maken in het mooie charme stadje Nin - omringd door de welbekende zoutmijnen en modderbaden, gezellig shoppen, de cultuur en geschiedenis opsnuiven in Zadar, op excursie gaan naar de Dalmatië eilanden of feesten op het eiland Pag. Je kan het er allemaal binnen een straal van ± 50 km. Wanneer je deze B&B bezoekt, breng dan ook zeker een bezoek aan één van de mooiste wereldwonderen van Europa, het Nationaal Park Plitvitce met zijn schitterende gebied van smaragdgroene meren, betoverende watervallen en rijke fauna en flora!

B&B Wellness Mama Mia is makkelijk bereikbaar, op 50 km van Zadar Airport en op 5 minuten van het dorp Obrovac waar je alles vindt: cafeetjes, restaurantjes, kleine superettes, banken, apotheek, bakkerij, beenhouwer, kapsalon, museum, …

Meer info op de website van B&B Wellness Mama Mia.


 Informeer of boek bij B&B MAMA MIA

    Neem contact op met deze aanbieder voor tarieven en beschikbaarheid.

         


     

    TIP !
    Boek hier je vliegtickets voor de laagste prijs!