La Joyeuse: Herfst aan Tafel Arrangement

TIP

Het Bij Landgenoten Magazine 2026 telt 84 pagina’s vol topadresjes bij land- en taalgenoten. Vraag het aan VIA DEZE LINK.
Word lid van de Bij Landgenoten Club en krijg korting bij ruim 100 accommodaties. Inclusief gratis magazine! WORD LID.
Op zoek naar een wandelvakantie? Raadpleeg ons e-magazine ‘Wandelen bij Land- en Taalgenoten’ via DEZE LINK.
Op zoek naar een fietsvakantie? Raadpleeg ons e-magazine ‘Fietsen bij Land- en Taalgenoten’ via DEZE LINK.
Op zoek naar een gezinsvakantie met kids? Raadpleeg ons e-magazine ‘Met Kids bij Land- en Taalgenoten’ via DEZE LINK.
Op zoek naar een culinaire vakantie? Raadpleeg ons e-magazine ‘Culinair Genieten bij Land- en Taalgenoten’ via DEZE LINK.
Op zoek naar een lange vakantie of een workation? Raadpleeg ons e-magazine ‘Lange Verblijven bij Land- en Taalgenoten’ via DEZE LINK.
Op zoek naar een actieve vakantie? Raadpleeg ons e-magazine ‘Actieve Vakanties bij Land- en Taalgenoten’ via DEZE LINK.
Op zoek naar een golfvakantie? Raadpleeg ons e-magazine ‘Golfvakanties bij Land- en Taalgenoten’ via DEZE LINK.
Op zoek naar een huisdiervriendelijke vakantie? Raadpleeg ons e-magazine ‘Honden Welkom bij Land- en Taalgenoten’ via DEZE LINK.
Trouwen in het buitenland of een honeymoon bij landgenoten? Raadpleeg ons e-magazine ‘Trouwen bij Land- en Taalgenoten’ via DEZE LINK.
Op zoek naar een adults only vakantie? Raadpleeg ons e-magazine ‘Adults Only bij Land- en Taalgenoten’ via DEZE LINK.

Nieuws van bij Landgenoten > Perscentrum

La Joyeuse: Herfst aan Tafel Arrangement

Dankzij het Herfst aan Tafel Arrangement van Chambres d'Hôtes La Joyeuse kun je 4 nachten genieten van de Berry, de Franse keuken en mooie wijnen. De zomer maakt plaats voor de warme kleuren van de herfst. De dagen worden rustiger en de avonden nodigen uit om gezellig samen aan tafel te gaan.

Bij aankomst heten Wiebe & Marjan je welkom met een drankje. Daarna begint het genieten: vier nachten in de sfeervolle omgeving van La Joyeuse, met iedere ochtend een uitgebreid ontbijt en iedere avond een heerlijk 3-gangenmenu, bereid met de mooiste producten van het seizoen. Bij ieder diner serveren ze een passend wijnarrangement met twee glazen per persoon, met zorgvuldig geselecteerde wijnen uit Châteaumeillant. Overdag heb je alle tijd om de Berry te ontdekken, een mooie wandeling te maken of gewoon te genieten van de rust, de tuin en La Joyeuse.

Beschikbaarheid: september & oktober 2026

Inbegrepen:

  • 4 overnachtingen
  • Welkomstdrankje
  • 4x uitgebreid ontbijt
  • 4x 3-gangen diner
  • 4x wijnarrangement (2 glazen per persoon per diner)
  • Koffie en thee bij het diner
  • Gratis parkeren
  • WiFi
  • Fiets- en wandelroutes

Kostprijs: vanaf € 595* voor 2 personen

Kijk voor meer informatie op de website van La Joyeuse.

 Informeer of boek bij CHAMBRES D'HÔTES LA JOYEUSE

    Neem contact op met deze aanbieder voor tarieven en beschikbaarheid.