Geniet van de landelijke charme van Asturië met 15% korting op je verblijf. Nu de laatste maanden van het jaar eraan komen, is dit het moment om te genieten van de rust, de prachtige Asturische landschappen en de sfeervolle kerstverlichtingen. Trek er samen met je gezin of partner op uit naar El Hogar de Lelu, waar comfort, natuur en de warme sfeer van de vakantiewoningen op je wachten.
Speciale eindejaarsaanbieding 2026
- 15% korting op alle verblijven in november en december
- Minimumverblijf van 2 nachten
- Aanbieding geldig voor nieuwe reserveringen
Waarom kiezen voor El Hogar de Lelu?
- Gezellige vakantiewoningen, voorzien van alle comfort
- Ideale ligging om Asturië te ontdekken, van de nabijgelegen stranden tot het prachtige landelijke binnenland
- Steden zoals Gijón op 10 minuten, Villaviciosa op 15 minuten en Oviedo op 30 minuten afstand, perfect om in december te genieten van de feestelijke kerstverlichtingen
- Ideaal om even helemaal tot rust te komen en te genieten van de natuur, wandelingen, de lokale gastronomie en nog veel meer
Boek nu en verzeker jezelf van een heerlijke verblijf
- Meer informatie? Neem contact op via onderstaand formulier, stuur een e-mail naar info@elhogardelelu.com of bezoek de website.
- Laat deze unieke kans niet voorbijgaan om de laatste maanden van het jaar door te brengen in het natuurlijke paradijs van Asturië!
Inès & Benjamin kijken ernaar uit je te verwelkomen bij El Hogar de Lelu en van je verblijf een onvergetelijke ervaring te maken!




