TIP

Het Bij Landgenoten Magazine 2025 telt 84 pagina’s vol topadresjes bij land- en taalgenoten. Vraag het aan VIA DEZE LINK.
Word lid van de Bij Landgenoten Club en krijg korting bij ruim 100 accommodaties. Inclusief gratis magazine! WORD LID.
Op zoek naar een wandelvakantie? Raadpleeg ons e-magazine ‘Wandelen bij Land- en Taalgenoten’ via DEZE LINK.
Op zoek naar een fietsvakantie? Raadpleeg ons e-magazine ‘Fietsen bij Land- en Taalgenoten’ via DEZE LINK.
Op zoek naar een gezinsvakantie met kids? Raadpleeg ons e-magazine ‘Met Kids bij Land- en Taalgenoten’ via DEZE LINK.
Op zoek naar een culinaire vakantie? Raadpleeg ons e-magazine ‘Culinair Genieten bij Land- en Taalgenoten’ via DEZE LINK.
Op zoek naar een lange vakantie of een workation? Raadpleeg ons e-magazine ‘Lange Verblijven bij Land- en Taalgenoten’ via DEZE LINK.
Op zoek naar een actieve vakantie? Raadpleeg ons e-magazine ‘Actieve Vakanties bij Land- en Taalgenoten’ via DEZE LINK.
Op zoek naar een golfvakantie? Raadpleeg ons e-magazine ‘Golfvakanties bij Land- en Taalgenoten’ via DEZE LINK.
Op zoek naar een huisdiervriendelijke vakantie? Raadpleeg ons e-magazine ‘Honden Welkom bij Land- en Taalgenoten’ via DEZE LINK.
Trouwen in het buitenland of een honeymoon bij landgenoten? Raadpleeg ons e-magazine ‘Trouwen bij Land- en Taalgenoten’ via DEZE LINK.
Op zoek naar een adults only vakantie? Raadpleeg ons e-magazine ‘Adults Only bij Land- en Taalgenoten’ via DEZE LINK.

 VIP-PROFIEL

Europa > Portugal > Faro

B&B Casa do Cerro

9.9 /10 (4 recensies)

Casa do Cerro - Logeren bij Landgenoten in Portugal

B&B Casa do Cerro is een toplocatie in de Algarve, waar een hoog serviceniveau en een prachtige inrichting bijdragen tot een vakantie-ervaring die het niveau van een B&B overstijgt. Alle elementen zijn hier aanwezig om je vakantie onvergetelijk te maken: luxe, privacy en een schitterende natuur, zowel buiten als binnen het domein - mede dankzij de fantastische tropische tuin vol inheemse bloemen en planten. En met slechts 4 suites is hier ook absolute rust gegarandeerd.

De B&B is gesitueerd in een traditioneel Portugees huis met fenomenaal uitzicht op zee, de barrocal en de serra. Het prachtig niervormig zwembad van blauw mozaïek is perfect voor een ochtendduik of middagkoeling.

Er zijn terrassen rondom het huis met comfortabele loungestoelen om te zitten en te genieten van het fantastische uitzicht. In de tuin staan zowel een dagbed als een paar lounges, een prachtige plek om het omringende groene landschap te observeren.

Casa do Cerro beschikt over 4 suites, waarvan één familie-suite met 2 aparte slaapkamers, geschikt voor maximaal 4 volwassenen. Alle suites zijn zeer ruim (tussen 26m² – 63m²) en ingericht in een mix van Moorse en hedendaagse stijl: witte muren, hoge plafonds en traditionele vloeren van warme handgemaakte terracotta tegels of tropisch hout.

Casa do Cerro heeft verschillende discrete zithoeken of privé terrassen, zodat iedere gast van zijn eigen privacy kan genieten als hij dat wenst. Het ontbijt wordt elke ochtend geserveerd op het buitenterras met zeezicht in de welkome schaduw van de houten pergola. Een ontbijt op maat wordt geserveerd met verse en lokale ingrediënten, verse sapmixen, huisgemaakte marmelade en brood, eieren, pannenkoeken. Elke dag wordt een ander ontbijt samengesteld.

In de buitenkeuken, uitgerust met een kamado BBQ, bereidt Luc 3 keer per week een 3-gangen diner, met een mix van de beste internationale en Portugese keuken. Voor gasten die liever chillen bij het zwembad, is er een kleine lunchkaart met verse en gezonde snacks.

Kinderen van 12 jaar en ouder zijn meer dan welkom. Helaas is de Bed & Breakfast vanwege de ligging niet zo geschikt voor mindervaliden. We raden ook aan om een auto te huren om je te verplaatsen.

Meer info op de website van Casa do Cerro.

  RECENSIES
Klik hier om de recensies te lezen / een recensie te schrijven

 

 Informeer of boek bij B&B CASA DO CERRO

    Neem contact op met deze aanbieder voor tarieven en beschikbaarheid.

         


     
      PRAKTISCHE INFO OVER B&B CASA DO CERRO

       +351 926 485 864
       https://bb.casadocerro.eu/
        https://www.facebook.com/Moncarapacho.Algarve/  


    Aantal Kamers: 4
    Maximale Capaciteit: 10 personen

    Extra Info:

    • Wifi beschikbaar
    • Avondmaal mogelijk
    • Zwembad aanwezig
    • Eigenaars bereikbaar via Whatsapp (+351926485864)

       Luc Van Avondt

      FACEBOOK STREAM B&B CASA DO CERRO


     
      PLAN JE REIS

      TOERISTISCHE HIGHLIGHTS NABIJ B&B CASA DO CERRO

    • Estoi : een typische Algarviaans stadje met een rijk cultureel patrimonium
    • Olhão : de dagelijks markt, een must do beleving
    • Rio Formosa : een uniek estuarium
    • Praia de Barril : een dagje chillen op een immens zandstrand
    • Fuseta : een typisch vissersdorp – heerlijk gegrilde vis buiten aan de haven
    • Sagres : een dagtrip naar het zuidwestelijk deel van de Algarve
    • Praia de Benagil : spectaculaire rotsformatie op het strand


     
      LIGGING VAN B&B CASA DO CERRO

    Adres: Barranco de Sao Miguel Apartado 136, 8700-109, Moncarapacho, Portugal


     
      WEERSVOORSPELLING VOOR B&B CASA DO CERRO


     
    Informeer of boek bij B&B CASA DO CERRO

      Neem contact op met deze aanbieder voor tarieven en beschikbaarheid.